تماس با ما :32225974_034        email:fava@kermancity.ir

ارائه خدمات در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان :

ارائه خدمات الکترونیکی به شهروندان در نمایشگاه چهلمین دستاوردهای انقلاب اسلامی

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان گفت: راه اندازی دو نرم افزار جامع شهرسازی و نوسازی،نرم افزار جامع اداری و مالی و راه اندازی فاز تکمیلی نرم افزار اتوماسیون اداری در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

 به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، هادی زاده در نمایشگاه چهلمین دستاوردهای انقلاب اسلامی به اقدامات انجام شده و در دستور کار شهرداری در حوزه فناوری اطلاعات اشاره و خاطر نشان کرد: یکی از اقدامات در دستور کار تکمیل اتوماسیون اداری شهرداری است که هرچند مدتهاست در شهرداری کرمان راه اندازی شده است، اما قصد داریم نسخه آن را به روز رسانی و این سیستم را تکمیل کنیم. 

وی در مورد کاربرد این اتوماسیون در خدمت رسانی گفت: در خصوص اتوماسیون اداری علاوه بر اجرای فاز تکمیلی، قابلیت دور کاری و میز خدمت نیز راه اندازی می شود و با قابلیت های جدیدتر دیگر به صورت گسترده تر در شهرداری مورد استفاده قرار میگیرد.

 وی از جمله سامانه های خدمت رسانی به مردم به سامانه 137 اشاره کرد و یادآورشد: این سامانه در زمینه ارتباط مردمی طراحی شده و مردم از این طریق می توانند مشکلات خود را مطرح کنند .

 وی در مورد سامانه شفافیت شهرداری نیز گفت: شهرداری کرمان بعد از تهران، مشهد و یزد، چهارمین شهرداری کشوراست که توانسته این سامانه را راه اندازی کند با این تفاوت که در سامانه شفافیت شهرداری کرمان طرح تفصیلی نیز بارگذاری شده است.

 هادی زاده همچنین به همراهی و کمک سازمان فناوری اطلاعات شهرداری در راه اندازی سیستم ارتباطی نمایشگاه اشاره کرد و افزود: معاونت شبکه و زیر ساخت سازمان  سیستم های ارتباطی مربوط به سامانه 137 و سامانه شفافیت و همچنین پرتال شهرداری را نیز در اختیار عموم گذاشتند که دراین پرتال خدماتی به عموم همشهریان ارائه می شود.