تماس با ما :32225974_034        email:fava@kermancity.ir

سرپرست جدید اداره مالی و اقتصادی سازمان معرفی شد

سرپرست جدید اداره مالی و اقتصادی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات معرفی شد

روز گذشته جلسه تودیع و معارفه سرپرست اداره مالی و اقتصادی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری برگزار شد.

این نشست با حضور  معاون مالی و اقتصادی شهردار ،معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، جهانگیری مدیر اسبق و بهادر سرپرست جدید اداره مالی و اقتصادی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

دادگرپور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در این نشست گفت: حوزه معاونت اداری و مالی این سازمان یکی از بهترین معاونت ها در بین سازمانهای شهرداری در حوزه مالی بوده است و امیدواریم این روند با تعهد و تخصص آقای بهادر همچنان ادامه داشته باشد .

دادگرپور از انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه باهنر، با هدف اجرای  برنامه های علمی راهبردی و عملیاتی در حوزه های مختلف شهرداری کرمان خبر داد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز در ادامه ضمن تشکر از زحمات و تلاش های بی شائبه خانم جهانگیری از مهندس دادگرپور به جهت پیگیری مسایل سازمان تشکر و قدردانی کرد.

هادی زاده در ادامه برای سرپرست جدید اداره مالی و اقتصادی این سازمان آرزوی موفقیت کرد.

بهادر نیز در پایان این نشست ضمن تشکر از حسن نیت و اعتماد مدیران به انتخاب وی، ابراز امیدواری کرد بتوانیم اهداف سازمان را به سمتی پیش ببریم که رضایت مدیران را در پی داشته باشد.

گفتنی است : بهادر پیش از این در سمت معاون اداری و مالی سازمان بهسازی و همچین معاون اداری و مالی سازمان تاکسیرانی فعالیت داشته است.